Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Новинавсі друкуватиДрукувати

Лубенські вчителі проти
2010-03-31 10:36:00

Лубенські вчителі проти

Лубенські педагоги- члени Єдиного Центру обурені ініціативою нового міністра освіти України Дмитра Табачника прирівняти 1 бал атестата до 16-ти отриманих за тестування. Цьогорічна вступна кампанія за таких інновацій урядовця, на думку єдиноцентристів, пройде з проблемами.

 Як відзначила керівник Лубенського секретаріату міської партійної організації, педагог, Світлана Ткалун, намір міністра  прирівняти 1 бал шкільного атестату до 16 балів за сертифікатами ЗНО відкриває нові схеми зловживань владою керівникам середніх навчальних закладів.

 

 "Адже не секрет,- заявляє єдиноцентристка,- що за "добрих відносин" з адміністрацією тієї чи іншої школи хороший атестат випускникові забезпечено. Виходить, що зовнішнє незалежне оцінювання вже не гарантує рівного доступу до освіти?"
 

 За інформацією Світлани Ткалун, наразі на думку більшості педагогів Лубен не варто вводити кардинальні зміни до порядку вступу до вишів. "Цими змінами наприкінці навчального року додається нервозності  дітям та дорослим, а ще перекреслюються усі позитивні надбання попередніх владців та політиків- законотворців",- вважає єдиноцентристка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"