Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Новинавсі друкуватиДрукувати

Продовження терміну перебування ЧФ загрожує територіальній цілісності України
2010-04-22 09:55:00

Продовження терміну перебування ЧФ загрожує територіальній цілісності України

Підписана Президентом України В. Януковичем угода про продовження терміну перебування Чорноморського флоту в Україні загрожує територіальній цілісності Держави.

 Такої думки притримуються члени Полтавської обласної організації Єдиного Центру, для яких суверенітет та територіальна цілісність України є основою політичної позиції та програмних засад партії. Підписання даної угоди визвало широкий резонанс та обговорення її можливих наслідків для Держави серед лідерів та пересічних членів партії. Переважна більшість партійців цілком підтримує заяву свого лідера Віктора Балоги про те, що продовживши термін перебування ЧФ В. Янукович "фактично розпочав процес здачі Криму Російській Федерації".

 

   Коментуючи останню домовленість між Президентами двох сусідніх країн, голова Полтавської обласної організації Єдиного Центру Андрій Баранов відмітив, що знижка ціни на будь-який товар, навіть якщо це стратегічний газ, в жодному разі не може бути підставою для поступок в питаннях, що стосуються територіальної цілісності та військово-політичної безпеки Держави.

 

   Також, велике занепокоєння у представників Єдиного Центру викликає те, що підписані угоди несуть в собі пряме порушення ст. 17 Конституції України, за якою не допускається розміщення на території України іноземних військових баз.

Порушення Основного закону держави не можуть виправдати жодні економічні та політичні інтереси, бо як зауважив лідер Єдиного Центру Віктор Балога: "Жодна економічна поступка з боку Росії не варта і коми з Основного закону держави".

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"