Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр - за територіальну цілісність України
2010-04-27 12:12:00

Єдиний Центр - за територіальну цілісність України

Проголосувавши за ратифікацію угоди про Чорноморський флот Росії, переважна більшість депутатів Верховної Ради підтвердила свою проросійську позицію.

     Депутати, що представляють Єдиний Центр в Парламенті, не брали участі в голосуванні за ратифікацію угоди про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму.  Цим вони підтвердили непохитну позицію Єдиного Центру відносно суверенітету та територіальної цілісності України. У своїй заяві, з цього приводу, лідер Єдиного Центру Віктор Балога зазначив, що партія "за жодних умов не підтримуватиме угод, які несуть загрозу суверенітету та територіальній цілісності держави".  На такій позиції завжди будуть стояти і представники Полтавської обласної організації Єдиного Центру.

 

   Голова Полтавської обласної партійної організації Андрій Баранов так прокоментував останнє головування у Верховній Раді: "Ратифікація угоди про Чорноморський флот, та список тих, хто за це "підняв руку", засвідчує, що проросійські сили у Парламенті мають більшість і це є серйозною загрозою для країни. Верховна Рада у такому складі не повинна існувати, тим більше, що легітимність нової коаліції викликає у багатьох сумніви. Тому представники Єдиного Центру Полтавщини завжди стоятимуть на захисті Конституції та інтересів України".

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"