Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Новинавсі друкуватиДрукувати

Полтавські єдиноцентристи: Влада має навести порядок із аварійними відключеннями електроенергії
2014-12-09 10:24:00

Полтавські єдиноцентристи: Влада має навести порядок із аварійними відключеннями електроенергії

У Полтавській обласній організації Єдиного Центру вимагають у влади заборони на відключення електроенергії підприємствам, які постачають теплову енергію, воду і газ, навчальним закладам, закладам охорони здоров'я. Крім того має бути розроблена схема попереднього повідомлення про відключення жителів від електроенергії.

За офіційною інформацією ПАТ «Полтаваобленерго» не може скласти календарний план з вказанням часу та дат відключень електроенергії. Це зумовлено тим, що диспетчер ПАТ «Полтаваобленерго» не знає про відключення до останньої миті. Він отримує команду від диспетчера Північної Енергосистеми, який, у свою чергу, отримує аналогічну команду від диспетчера НЕК «Укренерго». Команда на введення графіка дається у розрізі обсягу навантаження, яке потрібно зняти, а не у розрізі споживачів, яких треба відключити.


Єдиноцентристи вважають, що влада має не відмежовуватись від проблеми, а шукати шляхи вирішення.  Стихійне відключення електроенергії є неприпустиме.


«Місцева влада має вжити усіх заходів для нормалізації ситуації, а не шукати причин чому це неможливо зробити», - переконані обласні партійці
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"