Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

Чому директори шкіл проти
2009-12-22 10:54:00

Чому директори шкіл проти

"Якби з 1 січня в обов’язковому порядку було запроваджено нові схеми фінансування загальноосвітніх навчальних закладів, то 30% шкіл Миргородського району припинили б своє існування до 1 червня 2010 року, а 5 % закладів- до початку нового навчального року,"- вважає голова Миргородської районної організації Єдиного Центру, досвідчений фахівець, Олександр Волошко.

 Як говорить Олександр Волошко, урядова вказівка щодо запровадження з 2010 року нових схем фінансування  шкіл може нанести великих втрат бюджету. Адже будуть потрібні кошти на створення бухгалтерії при кожній школі  та дитсадкові. До того ж кваліфіковані бухгалтерські кадри відсутні, вважає фахівець, а директори взагалі не розуміються на питаннях використання бюджетних коштів.

  "У разі запровадження нововведення, кожна школа повинна буде переукладати договори на постачання газу, продуктів, підвезення дітей. Чого, як правило, не хочуть робити постачальники товарів та послуг. Це згубить існуючі схеми, а нові не будуть створені,- заявляє Олександр Волошко. А тому більшість педагогів Миргородщини  проти нових схем фінансування."

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"