Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Персональні дані

Микола Глухов

Перший заступник голови Полтавської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Глухов Микола Володимирович народився 14 грудня 1949 році в селі Великий Кобелячок Ново-Санжарського району Полтавської області.

Після закінчення восьми класів Ново-Санжарської середньої школи поступив у Крюківський машинобудівний технікум, який закінчив у 1969 році. Цього ж року розпочав свою трудову діяльність на Крюківському вагонобудівному заводі електрозварювальником. З жовтня 1969 року по 1972 рік служив у лавах Радянської Армії у групі радянських військ у Німеччині. Після демобілізації працював у Виробничо-науково-дослідному проектно-технічному інституті вагонобудування старшим техніком.

У 1978 році без відриву від виробництва закінчив Кременчуцьку філію Харківського політехнічного інституту, де отримав спеціальність інженера-механіка. Здобувши вищу освіту, працював на посадах інженера, механіка, старшого інженера, а з 1978 року - старшим інженером галузевого відділу науково-дослідного інституту вагонобудування.
У 1991 році призначено заступником голови виконкому Кременчуцької райради.
З 1992 року - заступник, перший заступник голови виконкому Кременчуцької міської ради.
З 1996 року по 2000 рік - перший заступник голови виконкому Крюківської райради.

У 1997 році отримав другу вищу освіту у Кременчуцькій філії Харківського політехнічного інституту, спеціальність інженер-економіст.

Неодноразово обирався депутатом районної та міської рад. З 2000 року - міський голова Кременчуга. Нагороджений орденом "За заслуги" III ступеню.

Діалогивсі