Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Баранов спростував слова Матковського нібито адмінбудівля біля  Краєзнавчого музею зведена на фундаменті попередньої споруди
2010-02-17 11:55:00

Баранов спростував слова Матковського нібито адмінбудівля біля Краєзнавчого музею зведена на фундаменті попередньої споруди

Голова Полтавської обласної організації Єдиного Центру, заступник голови ОДА Андрій Баранов під час прямого ефіру на ОДТРК «Лтава» спростував слова мера щодо непричетності міської влади до руйнування будівлі краєзнавчого музею через будівництво поруч адмінбудинку.

 Андрій Баранов спростував слова мера, який доводить, що на місці будівництва адмінбудинку вже був колись фундамент, а отже міська влада не причетна до руйнування бідівлі краєзнавчого музею. Єдиноцентрист, зокрема, зазначив: "Справді, на початку ХХ сторіччя поруч з музеєм знаходився так званий гуртожиток кантоністів. Але це була легка споруда, згідно з археологічними дослідженнями, глибина її фундаменту не перевищувала 70 см. У мене теж є фотографія – котловану, виритого у 2008 році поблизу музею". (див. фото ).

 

Андрій Баранов вказав, що у землю було задавлено кілька десятків паль залізобетонних, що буквально «розрізали» схил пагорба, який має складну геологічну структуру. А тому наразі не можна говорити ні про які фундаменти, на які посилається міський голова.

 

"Були окремі залишки споруд, які екскаватором були просто зняті. Споруда стоїть на важких залізобетонних фундаментах, які також перевантажили цей схил. Також на фото видно – буквально у кількох метрах від музею проходила важка технік». Усе це вплинуло на погіршення стану музею", - вважає Андрій Баранов.

 

До речі, висновки археологів, на які спирається заступник голови ОДА, опубліковані у четвертому томі «Досліджень полтавської фортеці» Пуголовка Ю.О. та Калашника Є.С. (науковий редактор Супруненко О.С.). Робота видана у минулому році, вона повністю присвячена, як зазначено у передмові, «науково-рятівним археологічним дослідженням культурних нашарувань ділянки історичного центру міста Полтави – по вул. Конституції.4, що в межах Полтавської фортеці на Івановій горі»

ОКІА " Новини Полтавщини"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"