Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Баранов вимагає відміни рішення Полтавського виконкому про підвищення тарифів 70% перевізників
2010-02-24 09:55:00

Баранов вимагає відміни рішення Полтавського виконкому про підвищення тарифів 70% перевізників

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Баранов звернувся до прокуратури з вимогою відмінити рішення міськвиконкому Полтави про переведення 70% громадського транспорту Полтави в режим маршрутного таксі і, відповідно, подорожчання перевезень пасажирів у Полтаві. «70% перевізників було переведено в режим маршрутного таксі. Нехай прокуратура розбереться з правомірністю такого рішення міської влади»

 «70% перевізників було переведено в режим маршрутного таксі. Нехай прокуратура розбереться з правомірністю такого рішення міської влади»,- сказав Андрій Баранов. Зокрема, у своєму зверненні до прокурора Полтавської області Віктора Войцишена Баранов критикує рішення виконкому міськради від 16.12.2009 року №359 «Про тимчасове встановлення режиму руху автобусів на міських пасажирських маршрутах загального користування Полтави частину автобусів, які працювали у звичайному режимі руху, перевів в режим маршрутного таксі.

 

«Відповідно до ст.і 1 Закону України "Про автомобільний транспорт" перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі - перевезення пасажирів на міському чи приміському автобусному маршруті загального користування за розкладом руху, в якому визначається час відправлення автобусів з початкового та кінцевого пунктів маршрутів з висадкою і посадкою пасажирів на їхню вимогу на шляху прямування автобуса в місцях, де це не заборонено Правилами дорожнього руху. Згідно з наказом Міністерства транспорту України від 21.01.1998 року № 21 на таксомоторних маршрутах кількість пасажирів в автобусах не повинна перевищувати кількості місць для сидіння. В той же час, автобуси, які працюють в режимі маршрутного таксі на маршрутах міста Полтави, завантажуються пасажирами, особливо в години "пік", до повної загальної місткості, що є порушенням умов їх роботи» - сказано у зверненні Баранова.

До того ж, в автобусах, які працюють в режимі маршрутного таксі, надання пільгового проїзду категоріям громадян обмежено. На Урядову гарячу лінію та до облдержадміністрації постійно надходять звернення та скарги від жителів Полтави про безпідставне підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті та обмеження пільг, наданих державою.

Баранов просить прокурора Войцишена дати правову оцінку діяльності керівництва Полтавського міськвиконкому. На думку Баранова, підняття тарифів на пасажироперевезення на 25% є необґрунтованим та болюче вдарило по полтавцях в умовах економічної кризи.

Режим маршрутного таксі передбачає поліпшення якості і комфорту обслуговування пасажирів, швидке перевезення та зупинку на вимогу пасажирів. Проте перевізники продовжують обслуговувати пасажирів як раніше, підвищивши тариф на проїзд в автобусах на 25% або 25 копійок.

Нагадаємо, мер Полтави Андрій Матковський звернувся до суду з позовом про захист честі, гідності і ділової репутації, вимагаючи від Баранова спростування інформації про неправомірне підвищення тарифів перевізників в Полтаві.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"