Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Андрій Баранов готовий відстоювати правоту у суді
2010-03-01 14:53:00

Андрій Баранов готовий відстоювати правоту у суді

Заступник голови ОДА Андрій Баранов, голова полтавських єдиноцентристів, відкидає звинувачення мера Полтави Андрія Матковського щодо надання неправдивих даних про ситуацію навколо руйнації Краєзнавчого музею. Коментар подає обласне інформагенство " Новини Полтавщини".

«Переконаний, що саме безвідповідальна позиція міських керівників, невиконання ними зобов’язань, взятих на себе перед державними органами охорони культурної спадщини, архітектурно-будівельного контролю та експертизи, перед обласною державною адміністрацією, призвела до різкого погіршення стану будівлі краєзнавчого музею, - вважає Андрій Баранов.

Моя позиція ґрунтується на висновках науковців та фахівців, підтверджується діями державних контролюючих органів, які зупинили сумнівне будівництво так званої «адміністративної будівлі» за адресою вул.Конституції, 4 та зобов'язали міську владу вжити заходів із захисту музею. Як державний службовець я буду й надалі робити все від мене залежне для захисту пам'ятки архітектури національного значення від свавілля та безвідповідальності міських чиновників. Я готовий відстоювати свою позицію у суді та переконаний у власній перемозі. Натомість вважаю - якщо за право говорити полтавській громаді правду потрібно побудувати дитячий майданчик, то це є невелика ціна, яку я готовий платити і без рішення суду. Але платити не Матковському, а рідному місту!»- зазначив Баранов.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"