Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Дзвони Чорнобиля
2010-04-26 15:49:00

Дзвони Чорнобиля

26 квітня, в Полтаві, активісти обласної організації Єдиного Центру взяли участь у вшануванні загиблих земляків біля пам’ятника жертвам Чорнобиля.

  Минуло 24 роки від тієї страшної трагедії, що торкнулась кожного жителя України. Але не згасає у суспільстві шана та повага до тих співвітчизників, які ціною свого здоров’я, а дехто і життя, рятував від екологічного лиха прийдешні покоління. Пам’ять про ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній станції вічно житиме в серцях вдячних земляків. От і сьогодні біля пам’ятника жертвам Чорнобиля у Полтаві, як і в багатьох інших населених пунктах України, зібралися сотні громадян, щоб віддати шану загиблим у результаті цієї трагедії.

 

  Прийшли до пам’ятника, вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання, та покласти квіти до монумента і працівники Полтавського обласного секретаріату Єдиного Центру разом із своїм керівником Володимиром Боберським. Володимир Васильович поділився з однопартійцями своїми спогадами про часи трагедії, адже в тоді навчався в Києві і був свідком тієї напруги, що панувала в столиці. Поділяє голова обласного секретаріату Єдиного Центру й занепокоєність представників влади, що виступали на мітингу, тим, що держава недостатньо дбає про своїх героїв, які захистили людство від ядерного лиха.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"