Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

Полтавщину відвідав Вадим Карасьов

27 вересня на Полтавщині перебував один з Лідерів Єдиного Центру, відомий політолог Вадим Карасьов

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

До Єдиного Центру вступають відомі громадські діячі та політики
2010-08-02 11:15:00

До Єдиного Центру вступають відомі громадські діячі та політики

За останні два тижні до лав Єдиного Центру приєдналися колишній голова Комітету виборців України, екс-заступник глави Секретаріату Президента України Ігор Попов та наш відомий земляк, провідний політолог Вадим Карасьов

    Вступ до Єдиного Центру відомого політолога, "який є найбільш цитованим в українських медіа і який за опитуваннями декількох соціологічних кампаній займає провідні позиції в рейтингу впливовості" свідчить про те, що партія на правильному шляху - шляху побудови першої в Україні партії європейського зразка. Саме про таку мету та засоби її реалізації говорив Вадим Карасьов з журналістами на прес-конференції в УНІАН. Найближчим часом відбудеться черговий з’їзд Єдиного Центру, де будуть прийняті зміни до статутних документів, спрямовані на те, щоб Єдиний Центр не перетворився на партію "вождів", якими є всі провідні українські партії. Серед нововведень буде запропоновано принцип почергового керівництва партією кращими її представниками.

 

   Свій прихід в політику, в якості одного з лідерів Єдиного Центру Вадим Карасьов прокоментував так: "Я йду в політику не для того, щоб лобіювати, у мене немає бізнесу. У мене інший інтерес, причому дуже "нескромний". Скоріше навіть не інтерес, а щось інше - інтенція, що виходить за межі банальної експлуатації свого політичного статусу. Для мене це новий ступінь зростання, спосіб самореалізації, і зокрема можливості змінити політику, вичистити звідти тих, хто там засидівся, хто не потрібний. Тих, кого в будь-якій нормальній країні і близько б не підпускали до політичного керма..."

 

    Звісна річ, що прихід до Єдиного Центру таких відомих особистостей, як Ігор Попов та Вадим Карасьов сприятиме не уклінному дотриманню демократичних принципів в партійному будівництві, створенню дієвих програм розвитку суспільства, з якими Єдиний Центр йтиме до своїх виборців та перемагатиме на виборах всіх рівнів, як він це неодноразово робив на позачергових місцевих виборах. Для єдиноцентристів перемога на виборах не є кінцевою метою. Вибори для нас як засіб привести у владу молодих, амбітних, високоморальних політиків, для яких побудова заможної, демократичної держави є головною мотивацією приходу в політику.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"